حمیده حسینعلی‌زاده، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک،تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا:

حرکت "حر" باعث اصلاح رفتارش شده است


حمیده حسینعلی‌زاده، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا گفت: برای کلمه "حر" باران را طراحی کردم، در این تصویر می خواستم نشان دهم که حرکت "حر" باعث اصلاح رفتارش شده است.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران حمیده حسینعلی زاده با بیان اینکه ایده هایی که در خصوص کمپین های مختلف ارائه می دهیم باعث می شود که مخاطب آموزش و پیام جدیدی دریافت کند، افزود: در این کارگاه 4 کار ارائه دادم که یکی از آنها در خصوص کلمه "حر" بود و دیگری در خصوص سازمان عتبات عالیات که با دوستم فاطمه کاظمی آن را به صورت مشترک کار کردیم.

حسینعلی زاده ادامه داد: یکی دیگر از کارهایی که انجام دادم طلاکاری های روی گنبد بود که روی آن امضاء آوردیم تا نشان دهیم که هر کسی که به عتبات کمک می کنند یک خشت آسمانی به اسم وی زده می شود.

او درمورد کار بعدی خود گفت: کار بعدی در خصوص شعار "خاک اینجا برتر از خاک تمام عالم است" بود، در این تصویر یک مهر را طراحی کردم که روی یک زمین خاکی با انگشت دور آن اشعه های خورشید کشیده بودم.

این هنرمند باتاکید براینکه بدون شک برگزاری این کمپین ها باعث تغییر روحیه مردم می شود، افزود: گرافیک بر روی مردم تاثیر فراوانی می گذار چراکه مهمترین حسن گرافیک این است که پیام های خود را با تصویر به مخاطب انتقال می دهد و مخاطب نیز آن را جذب می کند.

او با اشاره به اینکه تصاویری که در شهر اکران می شود بسیار خوب است، گفت: این کمپین ها در تغییر فرهنگ مردم و بالابردن روحیه مفید است.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه