محمود آراسته‌نسب، شرکت‌کننده کارگاه طراحی گرافیک،تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا:

اقدامات سازمان زیباسازی قابل تقدیر است

محمود آراسته نسب، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک،تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا با ابراز امیدواری درمورد ادامه دار بودن این کمپین ها، گفت: سازمان زیباسازی با اکران طرح های فرهنگی بر روی بیلبوردها اقدامات شایسته ای انجام داده است، که قابل تقدیر است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، محمود آراسته نسب با اشاره به برگزاری کمپین عاشورا در شهر ، ادامه داد: ما یک گروه سه نفره بودیم و توانستیم با همکاری یکدیگر ایده پردازی کنیم و کارها را به اجرا برسانیم.
او با بیان اینکه یکی از مهمترین روش ها برای پیدا کردن ایده پردازی به گونه ای بود که جمله ها را می خواندیم بعد بر اساس برداشتی که از آنها داشتیم تلاش کردیم که آنها را به مفاهیم تصویری تبدیل کنیم، افزود: یکی از تصویرهایی که طراحی کردیم در خصوص لقمه حرام بود و می خواستیم نشان دهیم که لقمه حرام کشنده است و دل را میمراند.
آراسته نسب با تاکید بر اینکه اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری تهران برای برگزاری کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با موضوع حماسه عاشورا موثر و راضی کننده بود، گفت: اگرچه از نظر زیرساخت ها با مشکلهای خرد و جزئی مواجه بودیم اما در کل سفر خوبی را برای ما رق زدند.
شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک،تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این کمپین، ادامه داد: بدون شک روند رو به رشدی را در کارها احساس می کنم به گونه ای که معتقدم کارهایی که ما انجام می دهیم مخاطب ویژه ای دارد.
به گفته او برای مخاطب عام کارها باید به گونه ای طراحی شده اند که در کوتاه ترین زمان پیام خود را به مخاطب منتقل کنند. طراحی های ما کارکرد ویژه ای دارند و باعث می شود که مخاطب مهارت های خاصی کسب کند و به گونه ای طراحی شوند که از طرف مردم قابل درک باشند.
فارغ التحصیل رشته گرافیک با بیان اینکه کارهای گروهی خروجی اثر گذاری تری نسبت به کارهای فردی دارد، افزود: در این کارگاه تجربه کار گروهی را به دست آوردم به همین منظور معتقدم با کار گروهی توانستیم ایده پردازی و تصویر را بهتری داشته باشیم و کیفیت کار را افزایش دهیم.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه