دکتر عیسی علیزاده فعالیت های سازمان زیباسازی در استقبال از مهر را تشریح کرد

تجهیز مدارس محروم شهر تهران به مبلمان ویژه مدارس

دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درمورد فعالیت های سازمان زیباسازی در طرح استقبال از مهر گفت: در راستای برنامه های پیش بینی شده از سوی سازمان، مدارس محروم و چند مدرسه استثنایی به مبلمان متناسب با فضای مدارس تجهیز می شوند.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر علیزاه با بیان اینکه شعار امسال در طرح استقبال از مهر "با مهر رو به فردا" است، ادامه داد: با توجه به این شعار تلاش کردیم تا بیشتر از سالهای قبل به موضوع مدارس محروم و استثنایی بپردازیم.
او با اشاره به اینکه مبلمان به کار رفته در این مدارس متناسب با فضای درس و مدرسه و ویژه دانش آموزان است ، افزود: توجه به وضعیت مبلمان و عناصر ورزشی داخل مدارسی یکی از موضوعاتی است که سازمان زیباسازی همواره به آن توجه داشته و تلاش کرده با تدوین قوانین، ضوابط و دستورالعمل های ویژه برای آنها علاوه بر بهبود فضای داخل مدارس، استاندارهای لازم را در سلامت دانش آموزان در این حوزه در نظر بگیرد.
به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در کنار تجهیز مدارس به این عناصر، تعمیر،شستشو و بازسازی این تجهیزات در دستور کار زیباسازی مناطق 22 شهر تهران قرار گرفته است.
دکتر علیزاه درمورد سایر فعالیت های سازمان زیباسازی شهر تهران در هفته آخر منتهی به مهر ماه و آغاز سال تحصیلی 96-97 گفت: اختصاص بیلبوردهای فرهنگی به تبلیغات هفته آغازی مهرماه یکی دیگر از فعالیت های سازمان زیباسازی در این حوزه است.
او با تاکید براینکه فعالیت ها در این حوزه در قالب کمپین دو هفته ای "بامهر رو به فردا" صورت گرفته است، ادامه داد: 150 عرشه فرهنگی و پرتال به تبلیغات اول مهر اختصاص داده شده است که این فعالیت ها در قالب کمپینی به مدت 2 هفته از 23 شهریورماه تا هفته اول مهرماه صورت گرفته است.
مدیرعامل سامان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه فعالیت های این سازمان در زمینه رسیدگی به فضای مدارس مختص به هفته های منتهی به مهرماه و شروع سال تحصیلی نیست، افزود: در خردادماه و همزمان با پایان زمان فعالیت مدارس زیباسازی، رنگ آمیزی و جداره سازی 284 مدرسه در شهر تهران را آغاز کرد که در این پروژه تلاش شده با طراحی و نقاشی تصاویر شاد برای دانش آموزان، فضایی با نشاط برای دانش آموزان فرهم شود تا در مهرماه با حال و هوای بهتری به استقبال تحصیل علم و دانش بروند.
دکتر علیزاه گفت: "با مهر رو به فردا" شعار سال تحصیلی است که شنبه آغاز می شود و این شعار بر روی تصاویری که بر عرشه پل ها اکران شده، حک شده است، سازمان زیباسازی شهر تهران تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا تهران با فضایی جدید و شاد به استقبال مهرماه برود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه