20 شهریورماه و با حضور مدیران شهری

چهارمین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران افتتاح می شود

چهارمین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران، روز دوشنبه (20 شهریور ماه) با حضور مدیران شهری ساعت 16 بعدازظهر افتتاح می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهرتهران، مراسم افتتاحیه با حضور دکتر عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، مدیران شهری و هنرمندان در موزه امام علی (ع) ساعت 16 افتتاح خواهد شد.

گفتنی است سومین دوره دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران در موزه دفاع مقدس و با اختصاص موضوع به شهدا و با عنوان شاهدان شهر برگزار شد.

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه