مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

اکران طرح های فرهنگی در دهه ولایت

دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از آذین بندی شهر به مناسبت عید غدیر خم خبر داد و گفت: آذین بندی شهر به مناسبت اعیاد غدیر و قربان با عنوان دهه ولایت صورت گرفته که عمده فعالیت های به سمت بهسازی فضای شهر به این مناسبت خواهد بود.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر علیزاده با اشاره به اینکه فضای شهر در فاصله زمانی برگزاری این دو عید آذین بندی می شود، ادامه داد: سازمان زیباسازی با ارائه طرح های گرافیکی ویژه دهه ولایت و اکران آنها بر روی سازه های محیطی تلاش کرده حال و هوای شهر را با این دو مناسبت همراه کند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه نورپردازی و آذین بندی خیابان های شهر از جمله فعالیت‌هایی است که در دستور کار سازمان زیباسازی قرار گرفته است، افزود: با توجه به اهمیت این اعیاد نزدیک به 200 عرشه پل و بیلبورد به پیام های فرهنگی و طرح های گرافیکی مزین می شود.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با توجه به اهمیت عید غدیر خم به عنوان یکی از اعیاد مهم مسلمین تمامی زیباسازی مناطق موظف به اکران طرح های فرهنگی متناسب با این اعیاد در محلات هستند.

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه