نمایشگاه عکس "عمارت ارباب هرمز" افتتاح شد

سازمان زیباسازی شهر تهران، با برگزاری تور عکاسی عمارت ارباب هرمز، از 15 مرداد ماه، نمایشگاهی از عکس های گرفته شده برپا کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این سازمان، به منظور توانمندسازی دانشجویان و با هدف حمایت از فعالیت ها و بهره گیری از ظرفیت های دانشجویی، پس از برگزاری کارگاه های آموزشی عکاسی خبری با رویکرد مستند شهری، نمایشگاهی از آثار عکاسی برگزیده، در عمارت ارباب هرمز برپا کرده است.
گفتنی است در این نمایشگاه 58 اثر برگزیده از میان 500 فریم عکس گرفته شده از عمارت ارباب هرمز (موزه گرافیک ایران) توسط80 نفر از دانشجویان علاقه مند، به نمایش در آمده است. نمایشگاه عکس" ارباب هرمز" از 15مرداد ماه آغاز و تا 25 مردادماه در عمارت ارباب هرمز ادامه دارد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه