حسن علی پور، شرکت کننده "کارگاه ملی طراحی گرافیک و مساجد":

وجود این دست از کارگاه ها را باید به فال نیک گرفت

تولید محصولات متفاوت با ایده ها و تکنیک های مختلف نشان از اثر شخصیت هنرمندان در تولید اثر دارد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، حسن علی پور، هنرمند اهل ساری و دانش پژوه "کارگاه ملی طراحی گرافیک مساجد" با اشاره به اینکه سیر صعودی سطح کیفیت سلسله کارگاه های برگزار شده نشان از عزم جدی مسئولین امر بر افزایش کیفیت محصولات تولیدی در چنین بستر هائیست، ادامه داد: مشخصا کیفیت بالای امکانات و برنامه های جانبی نشان از وجود مدیریت توامندی در این مجموعه دارد همچنین از جهات حرفه ای در دو بخش سطوح علمی شرکت کنندگان و غنای علمی اساتید کارگاه حاضر رتبه ای به مراتب بالاتر از سایر کارگاه های مشابه دارد بنابر این میتوان آینده روشنی برای این سلسله کارگاه ها متصور شد.
این هنرمند عرصه تولیدات شهری در پاسخ به این پرسش که«کیفیت اثر گذاری محصولات گرافیکی را چطور ارزیابی میکنید» پاسخ داد: وجود این امکان مجموعه ای از مفاهیم را به راحتی در قالب یک محصول گرافیکی طرح می کند و از طرفی به واسطه خواص ذاتی میتواند مخاطبان وسیعی را در معرض پیام خود قرار دهد، اثر محصولات گرافیکی کاملا مملوس و جدی خواهد بود.
وی در ادامه با رد نگاه حداقلی به هنرمند در عرصه تولید اثر، آثار را هویت گرفته در پرتو شخصیت هنرمند دانست و افزود: به طور کلی نمیتوان یک نگاه حداقلی برای هنرمند در این عرصه قائل شد چراکه تولید محصولات متفاوت با ایده ها و تکنیک های مختلف نشان از اثر شخصیت هنرمندان در تولید اثر دارد.
علی پور در بخش پایانی صحبت های خود گفت: ویژگی این کارگاه این است که آثار بر روی بیلبوردهای شهری اکران می شود که این موضوع نقش جدی برای فعالان این عرصه ترسیم و آنان را بیش ار پیش در این صحنه پر رنگ نشان می دهد.

فراخوان صفحات داخلی

معرفی کتاب

  • سیروس قائم مقامی درسال 1308 در شهر کرج متولد شد . وی مجسمه‌سازی را زیر نظر مستقیم پروفسور مارینو مارینی - مجسمه ساز مشهور ایتالیایی فرا گرفت و در این دوران از شاگردان ممتاز او…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه