حمیدرضا عابدی خرسند، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم:

کمپین «شاد باشیم» تنها به دهه کرامت محدود نشود

حمیدرضا عابدی خرسند، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: کمپین «شاد باشیم» تنها به دهه کرامت محدود نشود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، حمیدرضا عابدی خرسند، با اشاره به همکاری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، سازمان زیباسازی شهرداری تهران و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در راستای برگزاری کمپین تبلیغاتی «شاد باشیم»، گفت: کمپین تبلیغاتی «شاد باشیم» فرصت بی‌نظیری برای ارائه مفاهیم دینی و ارزشی در قالب هنر است؛ این کمپین یک انگیزه برای هنرمندان و گرافیستان ایجاد کرد تا در کنار یکدیگر به خلق آثار آیینی و مذهبی اقدام و امروز آنها را در اختیار جامعه قرار دهند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم بیان کرد: با توجه به اهمیت و تاثیرات مثبت کمپین «شاد باشیم»، امیدواریم این کمپین‌ها تنها به دهه کرامت محدود نشود، بلکه در دیگر مناسبت‌های مذهبی و ملی نیز استمرار داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه با اشاره به اینکه در کمپین تبلیغاتی «شاد باشیم» رخدادهای هنری مختلفی را شاهد هستیم، اظهار کرد: امیدواریم آثار هنرمندان در فضاهای تبلیغات شهری در شهرهای مختلف به ویژه قم، تهران و مشهد دیده شود.
عابدی از مشارکت دستگا‌های مختلف در اجرای کمپین «شاد باشیم» تقدیر کرد و ادامه داد: برگزاری مطلوب این کمپین نشان از وجود نگاه‌های ارزشی در این مجموعه است که در قالب هم‌افزایی و تعامل با سازمان زیباسازی شهرداری و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به منحصه ظهور رسیده است.
وی برگزاری کمپین ویژه دهه کرامت را اقدام شایسته‌ای در این حوزه دانست و عنوان کرد: تاثیر معنوی این آثار سبب می‌شود که ارزش معنوی بیشتری در بین جامعه داشته باشد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم بر استفاده از ظرفیت‌های مختلف در ارائه آموزه‌های دینی در قالب‌های هنری تاکید کرد و افزود:‌ استمرار این کمپین‌ها می‌تواند در تحقق این هدف تاثیرگذار باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مولف : حسن صادقی نایینی سال چاپ: ۱۳۹1 شهر و فضـای شهری، از جنبه های مشترک بین شهروندان محسـوب می گـردد که شامـل مجموعـه ای از نیازها، تقابل و تعـاملات اجتماعـی می شـود. در این…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه