موسی زاده، طراح گرافیک و عضو هیئت داوری کمپین دهه کرامت:

کمپین دهه کرامت بهترین ابزار ارائه خدمات معنوی به جامعه است

سیدحسن موسی زاده، طراح گرافیک و عضو هیئت داوری کمپین دهه کرامت با اشاره به اهمیت برگزاری کمپین‏‎های موضوعی در سطح شهر، گفت: هر موضوعی که ما به آن در جامعه نیازمند هستیم، ضرورت پرداختن دارد و هیچ موضوعی در این میان کوچک نیست.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، وی ادامه داد: امروز ما موضوعات را بعضا کوچک می‎بینیم، اما باید گفت همه موضوعاتی که در جامعه مطرح است و با انسان ها ارتباط دارد ازجمله معنوی و مادی که مردم به آن نیاز دارند دارای اهمیت است و باید به آنها پرداخته بشود. از این رو کمپین دهه کرامت هم یکی از این نیازهای معنوی است که ظرورت برگزاری آن در جامعه احساس می‎شد و خوشبختانه با تلاش دویتان عملیاتی شد.
این طراح گرافیک تصریح کرد: تا زمانی که یک ابزار را پرداخت ندهیم، و آن را نسازیم، غیر قابل استفاده خواهد ماند و دیده نخواهد شد، لذا بهترین ابزاری که می توان با آن یک موضوع را پرداخت کرد زبان و بیان هنر است و بهترین کسی که می تواند این پرداخت را انجام دهد هنرمند است.
موسی زاده افزود: بهترین جایی هم که می توان این پرداخت کننده ها را تربیت کرد، به راه انداخت و از آنها استفاده کرد فضاهای هنری، کمپین ها و ورک شاپ های هنری است؛ از این رو این مسائل یکی از بهترین راه های رسیدن به اهدف معنوی و خدمات مذهبی به جامعه است.
طراح گرافیک و عضو هیئت داوری کمپین دهه کرامت، با بیان اینکه تاکنون در این حوزه و برگزاری چنین کمپین‎هایی کمتر سازمانی وارد شده است، گفت: این فعالیت‎ها حتی در گذشته بسیار کم دیده می شد، اما امروز با همت دوستان زیباسازی شهرداری تهران و همراهیو همکاری سایر نهادها، وارد این کار ارزشمند شده، هزینه کردند و در نهایت از این کار استقبال کردند. اقدامی که تا کنون توسط هیچ کس به این شکل انجام نشدده بود .
موسی زاده برگزاری این کمپین را فرصتی برای به رقابت گذاشتن استعدادهای هنرمندان دانست و گفت: هنر گرافیک یک هنر مدرن است و کمتر در قالب موضوعات مذهبی کار کرده است و از آن جا که هنرمند باید در فرایند زمان نیاز های فرهنگی جامعه خود را شناخته و در ارضای آنها بکوشد، این امر نیازمند فرهنگسازی بود که با این کمپین در حال انجام است.
وی ادامه داد: اگر کار هنری مربوط به اهل بیت(ع) باشد می تواند نقطه اتصال عده ای از انسان هایی شود که رابطه ای با معنویت ندارند و لذا ارزش این کمپین بسیار زیاد و نزد خداوند دارای جایگاه ویژه و اثری فاخر به حساب می آید.
عضو هیئت داوری کمپین دهه کرامت در ادامه خاطر نشان کرد: سرمایه اصلی انسان ها معنویت، اتصال به اهل بیت(ع) و خدمت در راستای نهادینه کردن کلام اهل بیت(ع) در جامعه است و برای وصول به این مسائل و مراتب نیازی به ثروت نیست بلکه نیتی خالصانه و اعمال صالح را می طلبد.
بنا بر این گزارش این آثار کمپین شاد باشیم به همت سازمان زیباسازی شهر تهران وبا همکاری سازمان اوقاف و امورخیریه آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها همزمان با دهه کرامت، با مضامین ویژه ولادت با سعادت حضرت امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیه و همچنین بزرگداشت شاهچراغ علیه السلام، بر روی سازه های فرهنگی شهر تهران و سایر نقاط کشور اکران شده است.

فراخوان صفحات داخلی

معرفی کتاب

  • سیروس قائم مقامی درسال 1308 در شهر کرج متولد شد . وی مجسمه‌سازی را زیر نظر مستقیم پروفسور مارینو مارینی - مجسمه ساز مشهور ایتالیایی فرا گرفت و در این دوران از شاگردان ممتاز او…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه