رئیس اداره روابط عمومی و تشریفات آستان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها:

اهدای سنگ مطهر مزار حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به شرکت کنندگاه کمپین "شاد باشیم"

کلانتری، رئیس اداره روابط عمومی و تشریفات آستان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از اهدا سنگ مطهر مزار حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به حاضرین در کارگاه کمپین "شاد باشیم" خبرداد و گفت: در بازدیدی که از این کمپین داشتیم جمعی از خادمین آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با اهدای سنگ مزار حرم و همچنین تسبیح متبرک به همراه زیارتنامه و نمک متبرک آستان، از شرکت کنندگان تقدیر کردند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، کلانتری با اشاره به اینکه همزمان با سومین روز از برگزاری کارگاه کمپین "شاد باشیم" که به مناسبت دهه کرامت و با موضوع ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و میلاد حضرت امام رضا علیه السلام برگزار شده است، ادامه داد: اقدام سازمان زیباسازی در این زمینه ستودنی است.
دراین بازدید حجت الاسلام و المسلمین صبایی مقدم رئیس اداره مراسم و محافل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با اشاره به اینکه فعالیت های شرکت کنندگان در این کمپین با خدمت خادمان حرم و افرادی که جانشان را در راه اهداف اهل بیت علیه السلام داده اند، برابری می کند، گفت: فعالیت شرکت کنندگان در این کمپین قطعا تاثیرگذاری بسیاری در ترویج و تبلیغ سختان و فرمایشات اهل بیت(ع) دارد.

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه