روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

آثار منتخب کمپین "شاد باشیم" ۲۸ تیرماه در سازه‌های تبلیغاتی کشور اکران می‌شود

آثار منتخب کمپین " شاد باشیم" ویژه دهه کرامت، از 28 تیرماه در سازه های تبلیغاتی کشور اکران می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران این آثار همزمان با دهه کرامت، با مضامین ویژه ولادت با سعادت حضرت امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیه و همچنین بزرگداشت شاهچراغ علیه السلام، بر روی سازه های فرهنگی شهر تهران و سایر نقاط کشور اکران می‌شود.
گفتنی است کمپین شاد باشیم به همت سازمان زیباسازی شهر تهران وبا همکاری سازمان اوقاف و امورخیریه آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها از تاریخ 14 تا 16، به مدت سه روز در شهر مقدس قم با حضور طراحان گرافیک و کاریکاتوریست‌های حرفه‌ای کشور برگزار شد.
افراد شرکت کننده در این کمپین به دنبال تهیه محتوا برای دهه کرامت و تکریم بانوی کریمه اهل بیت(ع) هستند.

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه