در بازدید مدیر کل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از کارگاه شاد باشیم:

طرح ها بعد از داوری در سراسر کشور اکران خواهند شد

مسعود رحمتی، مدیر کل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ظهر روز 16 تیرماه از کارگاه "کمپین شاد باشیم" بازدید کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، او در حاشیه بازدید از این کارگاه گفت: طرحهای این کمپین بعد از داوری همزمان با دهه کرامت در سراسر کشور اکران خواهند شد.
او با اشاره به اینکه "کمپین شاد باشیم" به مناسبت دهه کرامت و با موضوع ولادت با سعادت حضرت امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها برگزاری شده است، ادامه داد: دیدار و گفت و گو با اساتید، طراحان و کاریکاتوریستها نشان می دهد روند فعالیت های کارگاه و طرحهای در حال انجام و همچنین نحوه برگزاری کارگاه از سوی سازمان زیباسازی به خوبی انجام شده است.
به گفته او بعد از انجام موفق کمپین سبک زندگی قرآنی در ماه مبارک رمضان بر آن شدیم تا این طرح را ادامه دهیم. از این رو با توجه به تشکیل ستاد مشترک دهه کرامت و همراهی و همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها این فعالیت شکل گرفت.
رحمتی با تقدیر از اقدامات سازمان زیباسازی در برگزاری این کارگاه، گفت: موفقیتی که در برگزاری این کمپین ها دیده می شود به علت هم افزایی سازمان ها و دستگاه‌های فرهنگی کشور است؛ همین موارد باعث خواهد شد از موازی کاری و اسراف در هزینه ها در فعالیت های فرهنگی و مذهبی به حد چشمگیری کاسته شود.

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه