در بازدید مدیر کل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از کارگاه شاد باشیم:

طرح ها بعد از داوری در سراسر کشور اکران خواهند شد

مسعود رحمتی، مدیر کل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ظهر روز 16 تیرماه از کارگاه "کمپین شاد باشیم" بازدید کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، او در حاشیه بازدید از این کارگاه گفت: طرحهای این کمپین بعد از داوری همزمان با دهه کرامت در سراسر کشور اکران خواهند شد.
او با اشاره به اینکه "کمپین شاد باشیم" به مناسبت دهه کرامت و با موضوع ولادت با سعادت حضرت امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها برگزاری شده است، ادامه داد: دیدار و گفت و گو با اساتید، طراحان و کاریکاتوریستها نشان می دهد روند فعالیت های کارگاه و طرحهای در حال انجام و همچنین نحوه برگزاری کارگاه از سوی سازمان زیباسازی به خوبی انجام شده است.
به گفته او بعد از انجام موفق کمپین سبک زندگی قرآنی در ماه مبارک رمضان بر آن شدیم تا این طرح را ادامه دهیم. از این رو با توجه به تشکیل ستاد مشترک دهه کرامت و همراهی و همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها این فعالیت شکل گرفت.
رحمتی با تقدیر از اقدامات سازمان زیباسازی در برگزاری این کارگاه، گفت: موفقیتی که در برگزاری این کمپین ها دیده می شود به علت هم افزایی سازمان ها و دستگاه‌های فرهنگی کشور است؛ همین موارد باعث خواهد شد از موازی کاری و اسراف در هزینه ها در فعالیت های فرهنگی و مذهبی به حد چشمگیری کاسته شود.

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه