آغاز به کار کارگاه کمپین تبلیغاتی #شاد باشیم با حضور ۶۰ هنرمند و طراح حرفه‌ای

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران کارگاه‌ ملی طراحی گرافیک و کاریکاتور #شاد باشیم با موضوع دهه کرامت، در آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آغاز به کار کرد.

کارگاه ملی #شاد باشیم در ادامه سلسله کارگاه های سازمان زیبا سازی شهر تهران در خصوص کمپین های فرهنگی، اینبار با موضوع دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) تا ولادت حضرت رضا(ع) و همچنین بزرگداشت شاهچراغ در حرم مطهر حضرت معصومه(س) آغاز به کار کرد.

این کارگاه پانزدهمین دوره از سری کارگاه های برگزار شده سازمان زیباسازی با موضوعات مختلف فرهنگی و هنری است که از دوسال پیش تا کنون شروع شده و در حال حاضر با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) درحال برگزاری است.

گفتنی است در این کارگارگاه بالغ بر ۲۵۰ رزومه به دبیرخانه ارسال شد، که از این تعداد ۶۰ رزومه مورد تایید هیئت داوران قرار گرفت و برای شرکت در کارگاه از این افراد دعوت به عمل آمد.

محتوای کارگاه ها با توجه به دهه کرامت، ولادت حضرت رضا(ع)، ولادت حضرت معصومه(س) و بزرگداشت حضرت شاه چراغ، به بیانات حضرت رضا(ع) اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیبا سازی شهر تهران در این کارگاه‌ها از تمامی طراحان گرافیک و کاریکاتوریست های حرفه ای سراسر کشور دعوت شده است.

آثار برتر این شرکت کنندگان توسط اساتیدی همچون مصطفی اسداللهی، مسعودشجاعی طباطبایی، حسن موسی زاده و محمدرضا دوست محمدی انتخاب و جهت اکران در سازه های شهری بهره برداری خواهد شد.
کارگاه ملی طراحی گرافیک و کاریکاتور دهه کرامت به مناسب سالروز میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) و همچنین بزرگداشت حضرت احمدبن موسی(ع) از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه در شهر مقدس قم درحال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه