آغاز به کار کارگاه کمپین تبلیغاتی #شاد باشیم با حضور ۶۰ هنرمند و طراح حرفه‌ای

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران کارگاه‌ ملی طراحی گرافیک و کاریکاتور #شاد باشیم با موضوع دهه کرامت، در آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آغاز به کار کرد.

کارگاه ملی #شاد باشیم در ادامه سلسله کارگاه های سازمان زیبا سازی شهر تهران در خصوص کمپین های فرهنگی، اینبار با موضوع دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) تا ولادت حضرت رضا(ع) و همچنین بزرگداشت شاهچراغ در حرم مطهر حضرت معصومه(س) آغاز به کار کرد.

این کارگاه پانزدهمین دوره از سری کارگاه های برگزار شده سازمان زیباسازی با موضوعات مختلف فرهنگی و هنری است که از دوسال پیش تا کنون شروع شده و در حال حاضر با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) درحال برگزاری است.

گفتنی است در این کارگارگاه بالغ بر ۲۵۰ رزومه به دبیرخانه ارسال شد، که از این تعداد ۶۰ رزومه مورد تایید هیئت داوران قرار گرفت و برای شرکت در کارگاه از این افراد دعوت به عمل آمد.

محتوای کارگاه ها با توجه به دهه کرامت، ولادت حضرت رضا(ع)، ولادت حضرت معصومه(س) و بزرگداشت حضرت شاه چراغ، به بیانات حضرت رضا(ع) اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیبا سازی شهر تهران در این کارگاه‌ها از تمامی طراحان گرافیک و کاریکاتوریست های حرفه ای سراسر کشور دعوت شده است.

آثار برتر این شرکت کنندگان توسط اساتیدی همچون مصطفی اسداللهی، مسعودشجاعی طباطبایی، حسن موسی زاده و محمدرضا دوست محمدی انتخاب و جهت اکران در سازه های شهری بهره برداری خواهد شد.
کارگاه ملی طراحی گرافیک و کاریکاتور دهه کرامت به مناسب سالروز میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) و همچنین بزرگداشت حضرت احمدبن موسی(ع) از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه در شهر مقدس قم درحال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش 1 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1387-88 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:70.000…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه