مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

اکران طرح‌های فرهنگی در پایتخت به‌مناسبت عید سعید فطر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران‌ از اکران طرح های فرهنگی به مناسبت عید فطر در سطح شهر خبر داد و گفت: در مجموع نزدیک به سه هزار و ۵۰۰ متر تبلیغات فرهنگی بر روی ۱۶۸ بیلبوردها، پرتابل، عرشه پل‌ها و مووینگ و داربست صورت گرفته است.
 

‌به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، عیسی علیزاده با بیان اینکه تبلیغات فرهنگی عید فطر بر روی بیلبوردها، پرتابل، عرشه پل‌ها و مووینگ و داربست صورت گرفته است، ادامه داد: علاوه بر این نزدیک به ۴۰ هزار متر نورپردازی و آذین‌بندی به مناسبت این ایام در سطح شهر انجام شده است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید براینکه عید فطر یکی از مهمترین اعیاد مسلمانان است، افزود: سازمان زیباسازی شهر تهران، با نصب المان های نوری در سطح شهر تلاش کرده ضمن بهبود فضاهای شهری، به استقبال این عید سعید برود.
به گفته او این المان ها که به شکل ریسه بوده در اشکال مختلف مانند گنبد مسجد، شادی و سرور و ... در بزرگراه آزادگان پل سواره شهید صنیع خانی، پل سواره بزرگراه شهید باکری قبل از خروجی همت، بزرگراه شیخ فضل ا... ، جنوب به شمال ، پل کابلی مجاور برج میلاد، بزرگراه شهید همت ، پل سواره شمس آباد نصب شده است.
دکتر علیزاده با اشاره به اینکه المان نوری عید فطر در میدان تجریش، زیر پل پارک وی، میدان ونک و میدان شهدای هفتم تیر نصب شده است، گفت: علاوه بر این المان نوری شادی و سرور در بزرگراه آزادگان شرق به غرب پل سواره تقاطع جاده مخصوص تهران – کرج، بزرگراه نواب ، پل سواره 9 دی، بزرگراه امام علی (ع) پل سواره دماوند، بزرگراه مدرس، تقاطع میرداماد، میدان راه آهن، خیابان ولیعصر (عج) ، ورودی بوستان ملت، بزرگراه صدر( غرب به شرق ) ، خروجی شریعتی نصب شده است.
مدیرعامل‌سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه طرح‌های فرهنگی ارائه شده از سوی سازمن بر روی آی پی مناطق ۲۲گانه شهر تهران برای اقدام لازم بارگذاری شده است، ادامه داد:. علاوه بر این نورپردازی باغ موزه هنر ایرانی، نورپردای خانه مداحان، خیابان کریم خان زند، میدان هفت تیر، خیابان انقلاب و میدان امام حسین (ع) نیز از سوی سازمان صورت گرفته است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران به اقدامات تکمیلی سازمان زیباسازی در حوزه حذف زوائد شهری و پیرایش معابر اشاره کرد و گفت: پاکسازی و شست‌وشوی جداره‌های خارجی مساجد سطح منطقه، بررسی وضعیت رنگ‌آمیزی درب‌ها و پنجره‌های مشرف به معابر اصلی، آذین‌بندی ورودی و سر درب مساجد با مشارکت هیئت امنا، پاکسازی و رنگ‌آمیزی تابلوهای اعلانات مساجد، پوشش تابلوهای فرهنگی منطقه با استفاده از پیام‌ها و مضامین مربوط به عید سعید فطر(ارسالی از سوی سازمان) و جمع‌آوری طرح‌های تاریخ گذشته از سطح شهر از جمله اقدامات سازمان زیباسازی در این حوزه است.

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه