کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، واحد آموزش معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تحقق اهداف توانمندسازی و حمایت از فعالیت های دانشجویی، نسبت به برگزاری کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" با همکاری کانون تعاملات دانشجویی این سازمان اقدام می نماید.
این دوره آموزشی در 8 جلسه 3 ساعته و با مشارکت 85 نفری از دانشجویان رشته های طراحی صنعتی، معماری و شهرسازی برگزار می شود و در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان مدرک رسمی از طرف سازمان زیباسازی اعطا می شود.
همچنین در جلسه چهارم این دوره آموزشی با موضوع " نورپردازی ساختمان " و سرفصل های "بررسی و مطالعه تجهیزات مناسب برای، نورپردازی بناهای و ساختمان ها، روند تکامل نورپردازی بناها، روشهای نورپردازی بناها رابطه متقابل نورپردازی بناها با محیط" مورد بحث قرار می¬گیرد.
شایان ذکر است محل برگزاری این دوره آموزشی در سالن اجتماعات سازمان زیباسازی شهر تهران در روز چهارشنبه 18/5/96 از ساعت 13.30 الی 16.30 بوده و مدرس جلسه مذکور جناب آقای مهندس آرلن استپانیان می¬باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه