سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام کرد؛

برگزاری اولین نشست روایت فرهنگ و هنر تهران در خانه اتحادیه

عمارت باغ اتحادیه مجموعه‌ای متشکل از بناهای تاریخی و بیانگر هویت ملی است و میزبان اولین نشست روایت فرهنگ و هنر تهران خواهد بود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ خانه تهران (عمارت باغ اتحادیه) مجموعه‌ای متشکل از بناهای تاریخی و بیانگر هویت ملی و خاطرات جمعی شهروندان است.
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای احیاء و صیانت از میراث ارزشمند پیشینیان، اقدام به خرید، مرمت و ساماندهی این خانه به عنوان یکی از گسترده‌ترین پروژه‌های مرمتی کشور کرد.
بر همین اساس، در آینده نزدیک شاهد افتتاح خانه تهران (روایت فرهنگ و هنر تهران) خواهیم بود و به همین منظور اولین نشست روایت فرهنگ و هنر تهران با عنوان «بررسی تحولات تاریخی-اجتماعی خانه تهران» برگزار خواهد شد.
دکتر منصوره اتحادیه، دکتر سیدعلی آل‌داود و دکتر الهام ملک‌زاده سخنرانان این رویداد و نشست مهم هستند، شهروندان می توانند برای حضور در این نشست ها روز یکشنبه 20 بهمن 1398، ساعت 14 تا 16 به آدرس میدان امام خمینی(ره)، خیابان فردوسی، کوچه هنر، انتهای بن‌بست اول، خانه تهران (عمارت باغ اتحادیه) مراجعه کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تلفیق هنر با معماری به عنوان دستاوردی بشری در طول تاریخ بزرگترین شاهکارهای ماندگار را برای انسان امروزی به یادگار گذاشته است. به عقیده بسیاری همین تلفیق است که معنایی خاص به زندگی و آثار…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه