270 عنوان کتاب در انتشارات زیباسازی منتشر شده است

معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: از سال 95 که انتشارات سازمان زیباسازی به صورت رسمی مجوز فعالیت گرفته تاکنون بیش از 270 عنوان کتاب منتشر شده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ بهروز فتحی در مراسم رونمایی از 5 عنوان کتاب سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه از سال گذشته شاهد رونمایی از کتاب های گوناگونی در زمینه زیباسازی هستیم، گفت: این مراسم به پاس بزرگداشت کتاب برگزار شده چراکه در هفته کتاب قرار داریم و انتشارات سازمان نیز باید در این زمینه اقدامات ارزشمندی انجام دهد.
وی با بیان اینکه حوزه انتشارات سازمان زیباسازی از سال گذشته اقدامات زیادی در زمینه نشر کتاب انجام داده است، افزود: از سال 95 که انتشارات سازمان زیباسازی به صورت رسمی مجوز فعالیت گرفته تاکنون بیش از 270 عنوان کتاب منتشر شده است.
معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان زیباسازی شهر تهران اضافه کرد: تعدادی از این کتاب ها داخلی و مطالعاتی هستند و صرفا به منظور تامین نیاز کارشناسان زیباسازی و مناطق تهیه شده و تعدادی نیز برای عموم مردم منتشر شده است.
فتحی در ادامه با تاکید بر اینکه از آبان ماه سال گذشته تاکنون بیش از 78 عنوان کتاب منتشر شده است، گفت: 18 عنوان کتاب در زمینه هویتی و تاریخی ، 5 عنوان در زمینه تبلیغات شهری، یک عنوان هنرهای شهری، 4 عنوان فضاهای عمومی شهری، 2 عنوان رنگ و نورپردازی شهری، 3 عنوان مبلمان شهری، 6 عنوان طراحی شهری و همچنین کتابچه هایی در زمینه گزارشات سیاستی منتشر شده است.
وی با بیان اینکه روند کاربرد سازی انتشارات ادامه دار خواهد بود، تصریح کرد: تلاش داریم کتاب هایی ترجمه و منتشر کنیم که نیاز کارشناسان زیباسازی و عموم مردم باشد.
معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان زیباسازی شهر تهران تاکید کرد: سازمان زیباسازی شهر تهران به سهم خود در ارتقای کتاب خوانی، توسعه شهر و ارتقای کیفیت شهر برای زندگی مردم اقدامات زیادی انجام داده است.
فتحی یادآور شد: سیاست بعدی انتشارات سازمان زیباسازی کاربردی تر کردن کتاب های مختلف به ویژه در زمینه هویتی است.
وی افزود: قرار است کتاب هایی در زمینه زندان قصر، خیابان جمهوری اسلامی، خیابان بهارستان ، شناسایی کل احجام شهر تهران و شناسنامه دار کردن آنها تهیه شود و همچنین قرار است مطالعاتی در خصوص خیابان شریعتی انجام شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط دانش شهرسازی و مفهوم زندگی شبانه شهری، موضوع جدیدی را در شهرها شکل میدهد که از آن به عنوان «منظر شبانه شهری» یاد میشود. مفهومی نسبتاً جدید که چند سالی است در طراحی، مدیریت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه