توزیع و فروش کتاب های سازمان رونق می گیرد / قرارداد همکاری سازمان زیباسازی با فیدیبو

انتشارات سازمان زیباسازی شهر تهران با هدف حضور گسترده در فضای انتشار الکترونیکی و ارتباط مستمر با مخاطبان خود با «اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو» تفاهم همکاری امضا کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سجاد مرادی نیا، مدیر مطالعات و پژوهش این سازمان با اعلام این خبر، گفت: طبق مفاد این تفاهم‌نامه، مخاطبان دانشگاهی، مدیران شهری و شهروندان از این به بعد می‌توانند فایل‌های متنی کتاب‌های تولیدی انتشارات سازمان زیباسازی شهر تهران را از طریق فضای سایبری و اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو به راحتی دریافت کنند.
مرادی نیا افزود: مدت زمان این تفاهم‌نامه برای دوسال است و محصولات انتشارات سازمان زیباسازی شهر تهران در سه سطح کتاب‌های دانشگاهی، مجموعه‌های ضوابط و مقررات زیباسازی شهری و مجموعه دانش شهری زیباسازی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.
مدیر مطالعات و پژوهش سازمان زیباسازی ادامه داد: این همکاری دسترسی مخاطبان به متن الکترونیک کتاب‌های انتشارات سازمان زیباسازی را برای کاربران مجاز کرده و به آنها امکان «های‌لایت» متن و یادداشت را هم فراهم می‌کند.
گفتنی است اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو با بیش از دو میلیون مراجعه کننده کتاب یکی از نخستین‌های حوزه کتاب های الکترونیک است که عضویت بیش از 600 ناشر را در خود به ثبت رسانده است. فیدیبو تا کنون توانسته سه میلیون عنوان از آثار مختلف را در اختیار مخاطبان و کاربران خود قرار دهد. همچنین کابران می‌توانند بالغ بر 30 هزار عنوان کتاب را از طریق موبایل، تبلت و رایانه دریافت کنند.

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه