نخستین حضور سازمان زیباسازی در نمایشگاه‌های استانی‌کتاب

انتشارات سازمان زیباسازی شهرتهران برای نخستین بار به منظور نیل به اهداف علمی و پژوهشی خود در حوزه نشر با همکاری خانه‌کتاب ایران با بیش از 120 عنوان کتاب تخصصی در زمینه زیباشناختی و زیباسازی در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب و ششمین نمایشگاه نشر دیجیتال تبریز حضور یافت.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز،آثار علمی و پژوهشی انتشارات سازمان زیباسازی با موضوعاتی چون طراحی منظر شهری،معماری و مبلمان شهری، مجموعه قوانین و مقررات زیباسازی ،مجموعه دانش زیباسازی،هنر محیطی در سالن پروین اعتصامی در معرض دید مخاطبان قرار دارد.
شایان ذکر است سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری خانه کتاب ایران در نظر دارد با حضور پر رنگ‌تر و حرفه ‌ای ‌در بازار نشر کشور بویژه نمایشگاه‌های کتاب بین‌المللی،ملی ،استانی ونیز موضوعی نقش مهمی ایفاء نماید.
بر اساس این گزارش، نمایشگاه سالانه کتاب تبریز، بزرگترین رویداد فرهنگی در شمال‌غرب کشور در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز از 29 مهر تا 4 آبان از ساعت 10 صبح تا 20 شب پذیرای محققان، پژوهشگران و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.
در این دوره ۹۰۰ ناشر داخلی با ۱۵۰ هزار عنوان و حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نسخه کتاب، ۱۵۰ ناشر خارجی از 20 کشور دنیا با ۳۳ هزار عنوان کتاب و ۳۰ ناشر رسانه های دیجیتال شرکت دارند..

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه