کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" برگزار می شود

کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" از سوی سازمان زیباسازی و با همکاری کانون تعاملات دانشجویی 25 مرداد ماه با حضور محمدمهدی محمودی برگزار می کند.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، واحد آموزش معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی در راستای تحقق اهداف توانمندسازی و حمایت از فعالیت های دانشجویی، کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" را برگزار می کند.
گفتنی است این دوره آموزشی در 8 جلسه 3 ساعته و با مشارکت 85 نفری از دانشجویان رشته های طراحی صنعتی، معماری و شهرسازی برگزار می شود و در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان مدرک رسمی از طرف سازمان زیباسازی اعطا می شود.
لازم به ذکر است در جلسه پنجم این دوره آموزشی با موضوع " نورپردازی بدنه ها " سرفصل هایی نظیر ضوابط عمومی نورپردازی بدنه، موقعیت نصب منبع نوری، نورپردازی احجام المان ها و پیاده روها، روش های نورپردازی مجسمه‌ها و المان‌ها، زاویه تابش و تاثیرات نمایشی مورد بحث قرار میگیرد.

معرفی کتاب

  • هدف از طراحی شهری و مبلمان آن ایجاد محیطی خلاق و بالنده برای مردمی است که در آن زندگی می کنند. محیطی با گوناگونی بسیار، زمینه خلاقیت افراد جامعه را فراهم می کند و زمینه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه