توجه به زیبایی شهر از جمله هدف‌های سازمان است

معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران،گفت: توجه به زیبایی هر المانی که در شهر به کار گرفته می‌شود از جمله هدف‌های سازمان است. باید تلاش کنیم تا ‌هارمونی زیبایی را در شهر تهران که یک کلان شهر است بوجود بیاوریم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، لاله کاظمی‌‌ در جلسه «هم اندیشی روسای ادارات زیباسازی مناطق 22 گانه شهرداری تهران» که در محل سازمان زیباسازی برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: جلسه روسای زیباسازی هر دو هفته یکبار در سازمان زیباسازی با هدف انتقال تجربیات در زمینه زیباسازی تشکیل می‌شود.
وی ادامه داد: مدیران زیباسازی مناطق 22 گانه نماینده و بازوهای اجرایی این سازمان هستند و این موضوع نیاز دارد تا هر دو هفته یکبار برای هماهنگی و انتقال تجربیات این جلسه برگزار و موضوعات متنوعی که به حوزه زیباسازی مرتبط است مورد بررسی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه با توجه به گستردگی موضوعات در حوزه زیباسازی شهر، برگزاری جلسات به صورت هفتگی هم نمی‌تواند تمام حوزه‌ها را پوشش دهد، افزود: توجه به زیبایی هر المانی که در شهر به کار گرفته می‌شود از جمله هدف‌های سازمان است و باید تلاش کنیم تا ‌هارمونی زیبایی را در شهر تهران که یک کلان شهر است به‌وجود بیاوریم.
کاظمی‌ با اشاره به اهمیت وجود سرویس بهداشتی در شهر، اضافه کرد: در یکسال گذشته سازمان زیباسازی در بحث سرویس بهداشتی اقدامات خوبی را انجام داده است.
وی تصریح کرد: با توجه به نزدیکی به ایام نوروز اگر بخواهیم اقدامات شایسته‌ای در شهر انجام شود باید از همین امروز هماهنگی‌های آن را انجام دهیم تا بتوانیم محورهای شاخص مکان، میادین و پلاتوهایی را که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند را به کمک مدیران زیباسازی انتخاب کنیم و به استقبال نوروز برویم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش 1 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1387-88 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:70.000…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه