اتمام مهلت ارسال آثار به جشنوار شمعدانی، 15 اردیبهشت ماه

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره شمعدانی تا 15 اردیبهشت ماه مهلت دارند، آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مهندس لاله کاظمی، معاون امور مناطق و هماهنگی سازمان زیباسازی با بیان این خبر گفت: تا پایان فرودین ماه حدود یک هزار اثر از طریق سایت نسبت به ثبت نام در این جشنوار اقدام کردند.
او با تاکید بر اینکه بیشترین میزان مشارکت مربوط به منطقه 10 است، ادامه‌داد: جلسات توجیهی در مناطق 22گانه با حضور مسوولان و افراد مرتبط برگزار شده‌است.
به گفته معاون امور مناطق و هماهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور مشارکت حداکثری شهروندان، سیزده هزار و پانصد بسته بروشور و اقلام تشویقی شامل رنگ، قلم‌مو و کاردک به مناطق 22گانه، سرای محلات، کانون فرهنگی هنری مساجد، ادراه کل آموزش و پرورش برای توزیع، تحویل داده شده‌است.
مهندس کاظمی در پایان گفت: مهلت شرکت در جشنواره شمعدانی تا 15 اردیبهشت ماه ادامه دارد و علاقه مندان می‌توانند از طریق سایت جشنواره به آدرس: www.Shamdooni.zibasazi.ir در این جشنواره شرکت کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه