آمادگی سرای محلات برای همکاری بیشتر با سازمان زیباسازی/ جشنواره شمعدونی می تواند حال مردم را بهبود بخشد

مهدی شیرزاد سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مدیریت محله گفت: امیدوارم در راستای شاد کردن مردم بتوانیم با همکاری سازمان زیباسازی اقدامات مفیدی در شهر تهران انجام دهیم.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ مهدی شیرزاد با اشاره به برگزاری جشنواره شمعدونی، گفت: اجرای چنین طرح هایی می تواند حال جامعه ما را با وجود همه کم و کاستی هایی که وجود دارد، کمی سامان بخشد.
وی افزود: حوزه فرهنگی و اجتماعی نیازمند همدلی و همکاری بیشتر با سازمان زیباسازی شهر تهران دارد، از آنجا که معاونت اجتماعی و فرهنگی دارای پتانسیل های زیادی است می توانیم اقدامات مفیدی را با این سازمان انجام دهیم.
سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مرکز ساماندهی مشارکت های اجتماعی در محلات تاکید کرد: ما در راستای اجرای برنامه های بیشتر آمادگی خود را برای همکاری با سازمان زیباسازی اعلام می کنم.
به گفته شیرزاد یکی از دلایل مهم همکاری با سرای محلات داشتن ظرفیت بالای این مجموعه ها است، معتقدیم اقداماتی که با همکاری مردم انجام شود می تواند برای شهر مفید باشد. بدون تردید سرای محلات برای تحقق اهداف با سازمان زیباسازی همکاری بیشتری خواهند داشت.
وی ادامه داد: همه مسئولان در تلاش هستند تا اقدامات تاثیرگذاری در شهر تهران انجام دهند، می توانیم به بهانه نوروز و آغاز سال جدید قدری از نیازهای مردم شهر را برطرف کنیم. همچنین می توانیم برای مهمان نوروزی شهر زیباتری را رقم بزنیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب «تهران در تصویر» نویسنده: یحیی ذکاء و محمد حسن سمسار کلانشهر تهران از نظر پیشینه تاریخی و در سنجش با شهرهای کهنسال ایران، شهری نوساز و جوان است. کهن ترین سندی که در آن…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه