دومین جلسه توجیهی جشنواره شمعدونی برگزار می شود

جلسه توجیهی جشنواره شمعدونی با حضور دکتر ضرغامی "مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران"، مهدی شیرزاد" سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مرکز ساماندهی مشارکت های اجتماعی در محلات"، مهندس لاله کاظمی " معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهرتهران"، روسای ادارات زیباسازی مناطق 22گانه و مدیران سرای محلات برگزار می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، معاونت هماهنگی امور مناطق این سازمان، عصر امروز 15 بهمن ماه، دومین جلسه توجیهی جشنواره شمعدونی، از ساعت 14 تا 16در خانه اندیشمندان برگزار می کند.
گفتنتی است، سازمان زیباسازی شهر تهران درپی برگزاری دو دوره جشنواره پلاک بهاری و یک دوره جشنواره پلاک طلایی، برای بار چهارم و در آستانه بهار 1398 جشنواره انتخاب برترین نمای زیبا را با عنوان «جشنواره شمعدونی» برگزار می کند. این جشنواره باموضوع پاکسازی، بهینه سازی، پیرایش شهری و حذف زوائد بصری بناهای مسکونی، مدارس، مساجد و اصناف و شناسایی ساختمانها و نماهای زیبا به منظور نهادینه کردن فرهنگ زیباسازی در میان شهروندان در سطح شهر تهران برگزار می شود.

شهروندان تهرانی می توانند تا روز 27 اسفند 1397 با ارسال تصاویر نمای ساختمان قبل و بعد از زیباسازی و همچنین ساختمان ها و نماهای زیبا به دبیرخانه جشنواره به آدرس میدان شهدای هفتم ‌تیر، خیابان شهیدمفتح جنوبی، روبه روی ورزشگاه شیرودی، نبش خیابان شهید شیرودی پلاک 2، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه دوم، معاونت هماهنگی امور مناطق در این جشنواره شرکت کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه