هشتمین جلسه هم‌اندیشی ادارات زیباسازی مناطق 22 گانه تهران برگزار شد

هشتمین جلسه هم‌اندیشی ادارات زیباسازی شهر تهران با حضور لاله کاظمی، معاون هماهنگی و امورمناطق سازمان، سیدمجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری و روسای ادارات زیباسازی مناطق 22 گانه برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در ابتدای این جلسه مدیر اداره زیباسازی منطقه 4 گزارشی از وضعیت منطقه، پروژه‌های شهری و ظرفیت‌ها و مشکلات آن ارائه کرد.
در ادامه سیدمجتبی موسوی معاون فرهنگی و هنرهای شهری با اشاره به تأکید شهردار تهران درخصوص استفاده از رنگ در سطح شهر و ایجاد حس نشاط و شادابی، گفت: با توجه به نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال، رویداد هنری بهارستان98 در سه بخش دیوارنگاری، هنرهای محیطی و آذین‌بندی خلاق با تاکید بر توسعه رنگ در فضاهای شهری برگزار خواهد شد که نیازمند تعامل هر چه بیشتر مناطق است.
در این جلسه روسای ادارات زیباسازی ضمن اعلام آمادگی خود برای همراهی سازمان در طرح رویداد هنری بهارستان 98، نقطه نظرات خود را در این زمینه اعلام کردند.
در پایان جلسه لاله کاظمی؛ معاون هماهنگی و امور مناطق سازمان ضمن جمع بندی مباحث مطرح شده در خصوص رنگ و نقاشی دیواری، گفت: ادارات زیباسازی مناطق 22گانه به ضوابط و دستورالعملهای صادره از سوی سازمان در زمینه رنگ توجه داشته و برای اجرای طرح های خود هماهنگی‌های لازم را با این معاونت انجام می‌دهند تا در ایام نوروز شاهد زیبایی و آراستگی در سطح شهر باشیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب «تهران در تصویر» نویسنده: یحیی ذکاء و محمد حسن سمسار کلانشهر تهران از نظر پیشینه تاریخی و در سنجش با شهرهای کهنسال ایران، شهری نوساز و جوان است. کهن ترین سندی که در آن…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه