جلسه توجیهی جشنواره "شمعدونی" برگزار شد

جلسه توجیهی جشنواره شمعدونی با حضور لاله کاظمی، معاون هماهنگی امور مناطق، مهدی شیرزاد، سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مرکزی ساماندهی مشارکت‌های اجتماعی در محلات و مسئولین دبیرخانه ستاد راهبری مشارکت‌های اجتماعی مناطق 22 گانه برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهر ان، لاله کاظمی معاون هماهنگی و امورمناطق سازمان زیباسازی به ارائه توضیحاتی درمورد وظایف و عملکرد سازمان زیباسازی پرداخت و گفت: جشنواره "شمعدونی" با هدف جلب مشارکت شهروندان در امور مربوط به شهر برگزار خواهد شد.
او در ادامه به توضیح درمورد چگونگی اجرا و شاخص‌های این جشنواره پرداخت.
در این جلسه مهدی شیرزاد، سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مرکزی ساماندهی مشارکت‌های اجتماعی در محلات با استقبال از برگزاری جشنواره شمعدونی،گفت: تداوم همکاری با سازمان زیباسازی برای برطرف کردن چالشها و جذب حداکثری مشارکت مردم بسیار مهم است.
او همچنین توضیحاتی در خصوص تاریخچه و نحوه فعالیت ستاد محلات و لزوم استفاده از توان اجرایی آنها در برگزاری هر چه بهتر جشنواره "شمعدونی" پرداخت.
در این جلسه، فرزانه شیرزادی؛ مدیر هماهنگی و نظارت پهنه شرق، گزارش پاورپوینت از شیوه‌نامه اجرایی جشنواره را ارائه کرد.
در پایان جلسه، نمایندگان مناطق 22 گانه به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب «تهران در تصویر» نویسنده: یحیی ذکاء و محمد حسن سمسار کلانشهر تهران از نظر پیشینه تاریخی و در سنجش با شهرهای کهنسال ایران، شهری نوساز و جوان است. کهن ترین سندی که در آن…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه