بازدید دوره ای معاونت هماهنگی امورمناطق از منطقه 13 انجام شد

بازدید دوره‌ای معاونت هماهنگی امورمناطق از منطقه 13 با حضور مهندس کاظمی معاون هماهنگی امورمناطق سازمان زیباسازی، مهندس صالح‌زاده معاون خدمات شهری منطقه 13، شیرزادی مدیر پهنه شرق امورمناطق، صدارتی کارشناس معاونت امور مناطق، افشاری رئیس زیباسازی منطقه 13، خرمی نماینده معاونت فنی، صریحی نماینده معاونت فرهنگی، صالحی مسئول واحد معاونت امور مناطق و پرنس ناظر سازمان در منطقه13 انجام شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امورمناطق سازمان زیباسازی شهر تهران، در این بازدید مشخص شد باتوجه به عدم جذب پیمانکار توسط منطقه درخصوص گزارش معضلات و زوائد نما ارسالی سازمان اقدامی صورت نگرفته‌است، از این رو مقرر شد اداره زیباسازی با همکاری شهرداران نواحی و عوامل مربوطه در اسرع وقت نسبت رفع معضلات و زوائد اعلام شده اقدام و نتیجه را بصورت گزارش مصور به سازمان اعلام نمایند.
طی بازدید بعمل آمده از بازار شهرستانی واقع در خیابان مرتجاعی و باتوجه به فراوانی زوائد نما، آلودگی، پارگی سایبانها و تابلو اصناف و معضلات موجود، منطقه موظف شد در اسرع وقت نسبت به صدور و ابلاغ اخطارهایی به کسبه اقدام و اداره زیباسازی با بکارگیری پیمانکار خود و همکاری شهردار ناحیه و عوامل مربوطه عملیات اجرایی حذف زوائد و پیرایش شهری این محور را آغاز نماید.
با توجه به اکران‌های تاریخ گذشته که مربوط به محرم و سایر تبلیغات غیرمجاز به صورت داربست و آویز بود، مقرر شد منطقه دراسرع وقت نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام و گزارش را به سازمان ارسال کند.
طی بازدید از پروژه نیمه‌کاره ساماندهی جداره‌های شهری محور پیروزی و باتوجه به اینکه پروژه 35 درصد پیشرفت داشته‌است، معاونت توسعه و برنامه‌ریزی سازمان می‌بایست درخصوص بررسی تامین اعتبار ادامه پروژه براساس بند 2 الحاقیه تفاهم‌نامه فیمابین اقدام کند.
در بازدید از سرویس بهداشتی تازه احداث شده در پایانه مترو شهید کلاهدوز، باتوجه به اینکه منطقه صورت وضعیت عملیات را براساس بند 7 الحاقیه تفاهم نامه به سازمان ارسال کرده ولی تاکنون مبلغ آن را دریافت نکرده‌است و این موضوع باعث توقف ساخت سرویس‌های بهداشتی در 3 نقطه دیگر شده‌، معاونت فنی سازمان می‌بایست هرچه سریعتر موضوع را بررسی و اقدام لازم را انجام دهد.
طی بازدید از نقاشی دیواری واقع در بزرگراه یاسینی جنوب به شمال نرسیده به پل دوازده فروردین ، مقرر شد باتوجه به وضعیت نامناسب و فرسودگی رنگ این نقاشی دیواری، بررسی‌های لازم از سوی معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان برای ترمیم و پاکسازی آن صورت گیرد.
طی بازدید از پل عابر واقع در بزرگراه یاسینی سه‌راه آزمایش، منطقه رنگ‌آمیزی این پل در دستور کار سال جاری خود قرار داده و درصورت نیاز میبایست پیگیری لازم برای تامین اعتبار آن را انجام دهد. همچنین منطقه درخصوص تابلو های اصناف در خیابان دماوند می‌بایست ابلاغ اخطارهای لازم برای تابلوها و سایبان‌ها فرسوده اصناف را صادر و پیگیری لازم به منظور تسریع در ساماندهی این محور را بعمل آورد.
طی بازدید به عمل آمده از حجم نصب شده در بزرگراه شهید دوران قرارشد درخصوص نصب پلاک شناسایی این حجم توسط معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان اقدام لازم صورت‌گیرد .
درخصوص نرده‌های معیوب و فرسوده شهرک زینبیه واقع در بزرگراه دوران نیز می‌بایست منطقه اخطار لازم برای تعویض و یا مرمت و رنگ آمیزی نرده‌ها را به هیئت مدیره این شهرک صادر و ابلاغ کند.
در بازدید از میدان مادر واقع خیابان دوم نیروی هوایی مقررشد منطقه پیگیری لازم درخصوص تعمیر و راه‌اندازی مجدد آبنمای اینتراکتیو میدان اقدام و نتیجه را به سازمان گزارش کند.
نقاشی دیواری‌های فرسوده در سطح منطقه یکی از مواردی بود که در این بازدید مورد بررسی قرارگرفت و قرار شد منطقه لیست آدرس و متراژ نقاشی‌های دیواری نیازمند به ترمیم را به صورت گزارش مصور برای بررسی و اعلام نظر به معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان اعلام نماید.
طی بازدید بعمل آمده مقرر شد منطقه در خصوص جمع آوری تابلو های غیرمجاز عمود بر نما در سطح منطقه، تکمیل کفپوش زمین بازی کودکان واقع در بوستان خاقانی، جمع‌آوری جداره کامپوزیت زیرگذر پل واقع در میدان کلاهدوز ورودی خیابان پیروزی، جمع‌آوری نخاله‌های موجود در بزرگراه یاسینی، تعمیر و تنظیم ساعت‌های شهری در سطح منطقه و رعایت دستورالعمل رنگ‌آمیزی وسایل بدنسازی اقدامات و گزارشات مربوطه را به سازمان ارسال کند .

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه