بازدید معاونت هماهنگی امورمناطق سازمان زیباسازی شهرتهران از منطقه 22 انجام شد

بازدید دوره‌ای معاونت هماهنگی امورمناطق سازمان زیباسازی شهر تهران از منطقه 22 انجام شد.
 

به گزارش روابط عمومی‌و‌اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دراین بازدید مهندس کاظمی معاون هماهنگی امورمناطق سازمان، مهندس خیراتیان صفایی معاون خدمات شهری منطقه 22، برزگر مدیر پهنه غرب امور مناطق سازمان، محقق مدیر اجرای احکام معاونت امور مناطق، اسفندیاری رئیس زیباسازی منطقه 22، جلیلوند نماینده معاونت تبلیغات، ناطقی نماینده معاونت فنی، احسان بخش نماینده معاونت فرهنگی، جهانگیری مسئول واحد معاونت امور مناطق و توکل ناظر سازمان در منطقه22 حضور داشتند.
در بازدید از محور بلوار امیرکبیر، با توجه به کثرت زوائد بصری و تخلف در تبلیغات تجاری و اصناف در این محور، منطقه موظف به اجرای طرح جهادی پیرایش شهری و حذف زوائد تا دو هفته آینده شده و می بایست نتیجه را به این سازمان اعلام کند.
همچین با توجه به نصب واکران غیرمجاز پایه پرچم‌های کوتاه در بزرگراه خرازی در مجموعه بازار بزرگ ایران مقرر شد منطقه موضوع جمع‌آوری پایه پرچم‌های کوتاه غیرمجاز منصوبه در این مجموعه را مورد بررسی و نسبت به جمع‌آوری آن اقدام نماید.
با توجه به اینکه برخی مدارس، مهدکودک‌ها و واحدهای آموزشی بدون اخذ مجوز لازم از این سازمان اقدام به نقاشی دیواری غیرمجاز کرده و باعث آلودگی بصری و منظر شهری شده‌اند، مقرر شد اخطار کتبی از سوی منطقه به آنها ارسال و نسبت به پاکسازی جداره‌های فاقد مجوز از سوی منطقه اقدام لازم صورت گرفته وگزارش تصویری به این معاونت ارسال شود.
درعین حال منطقه موظف به پیگیری مجوزهای اصناف و جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز اعم از عمود بر نما و ال‌ای‌دی شده و اخطاریه‌های صادره به کسبه و گزارش انجام کار میبایست به این معاونت ارسال شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "معماری و فرهنگ" که در تابستان 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "بام های سبز، رهیافتی برای کلان شهرها" اختصاص دادبرای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه