با حکم مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران؛

جمال کامیاب به سمت قائم مقام سازمان منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، جمال کامیاب به سمت قائم مقام سازمان زیباسازی شهر تهران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سید محمد جواد شوشتری، طی حکمی جمال کامیاب را به سمت قائم مقام سازمان زیباسازی شهر تهران منصوب کرد.متن حکم مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر جمال کامیاب

باعنایت به شایستگی، حسن سوابق، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه¬های مختلف مدیریتی به‏موجب این حکم از تاریخ 22/7/92 شما را به‏سمت قائم مقام سازمان منصوب می¬نمایم. امید است در انجام وظایف محوله و تحقق اهداف ذیل موفق و موید باشید.

 توجه جدی به نظام نامه، سند راهبردی و برنامه پنج ساله سازمان جهت اجرایی نمودن ماموریت¬های سازمانی بر مبنای معنویت، تدین و عقلانیت

 اهتمام جهت دستیابی به مدیریت جامع و نظام‏مند در حوزه زیباسازی شهری

 ایجاد هماهنگی، پرهیز از موازی‏کاری و اقدامات تکراری، پیگیری منظم و مستمر امور سازمان از معاونت‏ها و مدیران محترم

 سازماندهی متفکرانه و هدفمند تمام امکانات مالی و منابع انسانی در اختیار و رشد و ارتقاء سطح نیروی انسانی

 بهره¬¬گیری از نیروهای متخصص و مشاوران کار آزموده با هدف نظارت مستمر و ارائه خدمات مشاوره-ای به مناطق 22گانه شهرداری تهران

 اجرای برنامه¬های آموزش شهروندی و جلب مشارکت‏های شهروندی براساس شرح وظایف ادارات زیباسازی

 برون‏سپاری امور تصدی¬گری و تقویت جایگاه نظارتی و نقش سیاستگذاری سازمان در فعالیت‏های زیباسازی شهری

 گسترش ارتباطات و تعاملات برنامه¬ای با نخبگان، هنرمندان، متخصصان و دانشگاهیان

 توسعه و گسترش آموزش¬های عمومی و تخصصی و پژوهش¬¬های کاربردی در حوزه زیباسازی

 تلاش درجهت شناسایی منابع درآمدی نو و پایدار

با اتکال به خداوند متعال جهت نهادینه ساختن فرهنگ شهروندمداری و ارائه خدمات صادقانه به شهروندان شهر تهران تمامی توان و تجربه خویش را به‏کار گیرید و با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر، تلاش هوشمندانه و بهره‏مندی از نیروهای متخصص، برنامه‏ریزی جامع، حفظ هماهنگی کامل و همکاری خالصانه معاونین و مدیران سازمان موفقیت شما را از حضرت منان مسألت می نمایم.

سیدمحمدجواد شوشتری

مدیرعامل سازمان


معرفی کتاب

  • همايش بازنمايي فضاهاي شهري در هنر و ادبيات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ريزي و توسعه سازمان زيباسازي شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضاي شهري به عنوان فضايي واسط ميان دنياي درون و بيرون افراد نقشي عمده در روزمرگي هاي شهروندان دارد. بي شک شناخت کاربردهاي اين فضا در حوزه هاي متفاوت و بهره گيري از نظريه هاي روز دنيا ، کارشناسان و متخصصان شهري را در ارتقاء و بهينه سازي سطح زندگي شهروندان ياري خواهد کرد. کتـاب بازنمـايـي فضاهـاي شهري در هنر وادبيات با نگاهي کاربردي و بينارشته اي به مطالعات شهري، تلاشي است براي استمرار چنين ديدگاه مدبرانه وتوجه به پالايش شهر وفضاهاي شهري در مديريت شهري که مي کوشد با بررسي و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رويکـردهاي پيشنهادي ديگران، شهر را به جايگاهي که شايسته براي زيستن شهروندان باشد، تبديل نمايد.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه