نقاشی های دیواری تلفیقی و خلاقانه هنرمند اسپانیایی

Sath هنرمند جوان اسپانیایی است که در رشته نقاشی و طراحی گرافیک فعالیت دارد ، این هنرمند بیش از یک دهه است که به نقاشی خیابانی می پردازد ، او این نقاشی ها را به درخواست شهرداری یا سفارشات شخصی انجام می دهد. البته برخی از این نقاشی ها را برای نمایشگاههای خیابانی کشیده که در بیشتر اوقات در رشته های خلاقانه و سرگرمی و طنز برنده جایزه هم شده است . این نقاش اسپانیایی واقعیت ها را به سبک خود نشان می دهد و همیشه آشکارا نتایج طنزآمیز کارش را با تماشاگران به اشتراک میگذارد . این هنرمند اغلب از محلی که قرار است در آن مداخله کند الهام می گیرد ، یک شئ ، یک بافت یا حتی یک سوراخ در دیوار می تواند الهام بخش او باشد. تصاویر تعدادی از این نقاشی های خیابانی که از خلاقیت و ابتکار زیادی برای خلقشان استفاده شده است را مشاهده بفرمایید.

{gallery}8950{/gallery}
×

توجه

The was a problem converting the source image.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/8950

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه