آگهی فراخوان عمومی شناسایی پیمانکار EPC


سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد خدمات مهندسی، تدارکات و انجام عملیات اجرایی پروژه پل عابر پیاده حقانی را بر اساس قانون مناقصات و نظام فنی اجرایی شهرداری تهران از طریق فراخوان عمومی در قالب قرارداد EPC با مشخصات ذیل به شرکت واجد شرایط لازم واگذار نماید لذا بدینوسیله از شرکت هایی که مایل به دریافت اسناد ارزیابی توان ارجاع کار می باشند، دعوت به عمل می آید تا در ساعات اداری از روز شنبه مورخ 95/08/01 لغایت چهارشنبه مورخ 95/08/19 به آدرس: «تهران، میدان هفتم تیر، ابتدای خیابان مفتح جنوبی، نبش خیابان شیرودی، پلاک 2، طبقه اول، امور قراردادها»؛ و یا به درگاه اینترنتی سازمان زیباسازی شهر تهران به نشانیwww.zibasazi.ir جهت دریافت اسناد مراجعه نمایند.
- کارفرما (مناقصه‌گزار): سازمان زیباسازی شهر تهران
- محل اجرای کار: تهران – بزرگراه حقانی – ضلع شرقی اراضی عباس آباد
- مشخصات پروژه : این پروژه به صورت یک سازه نمادین شهری بوده و سازه اصلی آن به صورت خرپای فضایی جوشی با دهانه 90 متر و به وزن تقریبی 570 تن و با عرشه به مساحت 1800 متر مربع می‌باشد.
- حداقل رتبه پیمانکار مورد قبول: رتبه چهار رشته ابنیه یا رتبه چهار راه و باند معتبر، اخذ شده از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور
- تجربه و تخصص موردنیاز : احداث سازه‌های فولادی سنگین، سازه‌های خرپایی، پل‌های فلزی با دهانه بیش از 40 متر و سازه‌های فضاکار جوشی
- تخصص انجام خدمات مهندسی : کلیه پیمانکاران باید دارای همکار طراح سازه (شخص حقیقی یا حقوقی) دارای تجربه در طراحی سازه‌های فولادی ویژه، سازه های فضاکار و قاب‌های دهانه بزرگ باشند.
گروه مشارکت: در صورت عدم وجود تخصص‌های فوق در مناقصه‌گر، پیمانکاران می‌بایست جهت تامین تخصص‌های فوق‌الذکر با تشکیل گروه مشارکت در مناقصه شرکت نمایند.
- مدت انجام خدمات مهندسی، تدارکات و ساخت جمعاً برابر 8 ماه برآورد می‌گردد.
- مبلغ برآورد هزینه عملیات اجرایی : 100،000،000،000 ریال
- نحوه تامین اعتبار: تامین اعتبار و کلیه پرداخت‌ها به پیمانکار به صورت نقدی می‌باشد.

 

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با شماره تلفن های 89357326( واحد طراحی) و یا 89357233 ( امور قراردادها) تماس حاصل نمایید.

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه