از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران:

فراخوان طراحی سازه های موقت تبلیغات محیطی انتخابات منتشر شد

سازمان زیباسازی شهر تهران، فراخوان طراحی سازه های موقت تبلیغات محیطی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ویژه اسفند ماه 98 را منتشر کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این سازمان در نظر دارد برای ساماندهی تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نسبت به طراحی سازه های موقت از طراحان و هنرمندان دعوت کند تا طرح های مربوط به سازۀ تبلیغات انتخاباتی را حداکثر تا تاریخ 24/09/98 به این سازمان ارائه کنند.
گفتنی است از ویژگی های این سازه های موقت می توان به عدم نیاز به حمل با جرثقیل، قابلیت مونتاژ و نصب سریع در محل، خود ایستایی و قابلیت اتصال به المانهای شهری، مناسب نصب در فضاهایی مانند حدفاصل بین پیاده رو و سواره رو، مقاومت لازم در برابر وندالیزم شهری و ... اشاره کرد.
علاقه‌مندان و طراحان می توانند باری کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند. 

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • «هنرخیابانی»،street art نویسنده: جونز استال مترجم: سامان هزارخانی بسیاری گرافیتی را زادگاه هنر شهری می دانند. گرافیتی ها اگرچه معترضان به وضع موجود بودند اما توانستند برای شهر های امروزی هنر خیابانی را به یادگار…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه