نصب باکیفیت ترین تلویزیون شهری در میدان هفت تیر

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران از نصب تلویزیون 40 متر مربعی برای استفاده در حوزه فرهنگی شهر تهران خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ حمیدصابر فرزام با اشاره به موضوع نصب تلویزیون در میدان هفت تیر گفت: نصب این تلویزیون در راستای تکمیل پلازای میدان هفت تیر بوده است.
وی افزود: این مکان محلی برای تجمعات مردمی به منظور برگزاری برنامه و جشن‌های مختلف فرهنگی و همچنین مراسمات مذهبی و ملی است.
معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: از این مکان استفاده‌های زیادی می‌شود به همین دلیل تصمیم گرفته شد که در این مکان یک تلویزیون طراحی، ساخته ونصب شود که از نظر کیفیت تصویری بهترین تلویزیون شهر است.
فرزام تصریح کرد: این تلویزیون با ابعاد حدود 40 متر مربع برای استفاده عموم در میدان هفت تیر نصب شده است.
وی با تاکید بر اینکه امکان پخش فیلم و مسابقات زنده از این تلویزیون وجود دارد، گفت: این تلویزیون علاوه بر گیرنده، داراری اسپیکر است و می تواند صدا را در محیط پخش کند.
معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران تاکید کرد: در کل این تلویزیون استفاده تجاری برای سازمان زیباسازی ندارد و تنها در حوزه فرهنگی شهر تهران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: غلامرضا مقصودی در طراحی شهری کوشش شهرسازان و معماران همواره برای خلق فضاهای مطلوب و سودمند برای استفاده بهتر انسان‌ها بوده‌است که برای رسیدن به این هدف، اطلاع از نحوه‌ی برخورد و رفتار انسان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه