حمید صابرفرازم، معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران:

بیش از ۵۰ درصد از هزینه حذف زوائدبصری صنوف از سوی زیباسازی پرداخت می شود

حمید صابر فرزام، معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران از حذف زوائد صنوف با مشارکت حداکثری شهرداری خبر داد و گفت: سازمان زیباسازی با قرادادی که با صنوف می‌بندد، کمترین هزینه را از آنها دریافت کرده و بیشترین هزینه از سوی این سازمان پرداخت می شود در حقیقت کمتر از ۵۰ درصد هزینه حذف زوائد بصری برای این کار از سوی مالک پرداخت می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، حمید فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی صبح امروز در حاشیه افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل ونقل عمومی و خدمات شهری که در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران حضور یافت و گفت: طبق قوانین شورا، سازمان زیباسازی شهرداری تهران تنها دستگاه متولی در بحث تبلیغات محیطی در شهر تهران است که در مواردی همچون سردر صنوف و عرشه پل‌ها فعالیت می‌کند.
فرزام در خصوص نرخ‌ تابلو‌های تبلیغاتی در سطح شهر، ادامه‌داد: این تابلو‌ها نرخ ثابتی ندارند و قیمت آ‌نها بستگی به کشش بازار دارد و در ایام مختلف سال قیمت آن‌ها متفاوت است.
معاونت تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهرداری با بیان اینکه ما در معامله با شرکت‌ها، تک‌فروشی نداریم، افزود: طبق مصوبه سازمان زیباسازی تابلو‌ها از طریق مزائده با نظارت دستگاه‌های مسئول واگذاری می‌شود.
به گفته فرزام یکی از دیگر از وظایف سازمان زیبا سازی حذف زوائد شهری است که تا کنون در پهنه‌های خیابان انقلاب، بهارستان و حضرت عبدالعظیم اقدامات قابل توجهی صورت گرفته‌است، بخش‌هایی دیگر نیز در دستور کار قرار دارد و برای این کار نیاز به حمایت‌های مردمی و برخی دستگاه‌های بالادستی داریم.
فرزام با بیان اینکه در این برنامه اقداماتی از قبیل شستشو، تعمیر و بازسازی سردر صنوف انجام می‌شود، گفت: ما در این کار با صنوف قرارداد می‌بندیم و با مالک توافق می‌کنیم که کمتر از ۵۰ درصد هزینه را پرداخت کند و در صورت مشارکت مالکان خدمات بیشتری به آنها ارائه می‌کنیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "معماری و فرهنگ" که در تابستان 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "بام های سبز، رهیافتی برای کلان شهرها" اختصاص دادبرای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه