افتتاح شانزدهمین نمایشگاه خدمات شهری

مراسم افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ۹۷ امروز ۱۲ دی ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران امروز شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران و همچنین پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور، حمیدصابر فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی و بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و مسعود اسعدی سرپرست دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
حمیدصابر فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران، با اشاره به علت حضور سازمان در این نمایشگاه، گفت: شهرداری تهران در حوزه خدمات شهری و تبلیغات محیطی وظایفی بر عهده دارد به همین منظور در راستای تعامل و شناخت شرکت ها همانند گذشته در این نمایشگاه شرکت کرده است.
سازمان زیباسازی در راستای تعامل بیشتر با سایر شرکت ها و سازمان ها در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری شرکت کرده است. فرزام با بیان این مطلب افزود: در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ۷۰ غرفه ( ۲۵ غرفه متعلق به حمل و نقل و ترافیک، ۴۵ غرفه خدمات شهری) شرکت کرده اند، این نمایشگاه از ۱۲ دی ماه الی ۱۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.

معرفی کتاب

  • بنظر می رسد شهرسازی مدرن بطور وحشتناک و نگران کننده ای عاری از انگیزه های هنری شده است. این شهرسازی تنها توانسته احجام مکعب شکلی را بعنوان ساختمان با یکنواختی ملال آورشان، جایگزین غنای شهرسازی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه