هزینه ای برای زیباسازی شهر / مناقصه رنگ آمیزی سازه های تبلیغاتی

هر وسیله، سازه و ابزاری که مورد استفاده قرار می گیرد، نیازمند رسیدگی، ترمیم و مراقبت است. مثلا خودرویی را که سوار می شوید، به یک سری مراقبت های منظم نیازمند است. از تعویض روغن و لنت ها و فیلترهای مختلف گرفته تا مراقبت های ظاهری و رسیدگی به وضع ظاهر و پاکیزگی آن ها.
یا مثلا وقتی شما خانه ای را به عنوان مالک اجاره می دهید، مجبور هستید هر سال یا نهایت دو سال یکبار، خرابی های ایجاد شده در روند استفاده از ساختمان را تعمیر و اصلاح کنید. خرابی هایی که گاهی به بخش هایی اصلی ساختمان برمی گردد یا جنبه ظاهری خانه را در برمی گیرد؛ چیزی شبیه به "رنگ آمیزی"!
سازمان زیباسازی هم در عین اینکه از اعطای مجوز تابلوهای تبلیغاتی برای شهر تهران کسب درآمد می کند، موظف است که در فواصل زمانی مشخص، به این تابلوهای رسیدگی کند تا ظاهر و شرایط مناسب برای منظر شهری وبهره برداری مجدد را داشته باشند.
از طرف دیگر رنگ آمیزی و پاکسازی این بناها به هرچه زیباتر شدن منظره شهر کمک می کند و برای همین هم سازمان زیبا سازی در نظر دارد با برگزاری مناقصه، رنگ آمیزی این سازه های تبلیغاتی را واگذار کند. شرکت های برنده موظف اند کاری با کیفیت، با ماندگاری بالا و با استفاده از مواد با کیفیت ارائه کنند و با زیبا تر کردن فضای شهر، اختلالات بصری پیش آمده را رفع کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب «تهران در تصویر» نویسنده: یحیی ذکاء و محمد حسن سمسار کلانشهر تهران از نظر پیشینه تاریخی و در سنجش با شهرهای کهنسال ایران، شهری نوساز و جوان است. کهن ترین سندی که در آن…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه