مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

شهرآرایی پایتخت همزمان با دهه ولایت

دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از آذین بندی شهر به مناسبت عید غدیر خم خبر داد و گفت: آذین بندی شهر به مناسبت اعیاد غدیر و قربان در قالب کمپین دهه ولایت صورت گرفته که عمده فعالیت های به سمت بهسازی فضای شهر به این مناسبت بوده است.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر علیزاده با اشاره به اینکه گل آرایی عرشه و ستون پل های اتوبان امام علی(ع) از جمله فعالیت های صورت گرفته در این کمپین است، ادامه داد: سازمان زیباسازی با ارائه طرح های گرافیکی ویژه دهه ولایت و اکران آنها بر روی سازه های محیطی تلاش کرده حال و هوای شهر را با این دو مناسبت همراه کند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه نورپردازی و آذین بندی خیابان های شهر از جمله فعالیت‌هایی است که در دستور کار سازمان زیباسازی قرار گرفته است، افزود: علاوه بر این پرده خوانی غدیر و نصب کتیبه برای این روز در برخی از محل های پر رفت و آمد صورت گرفته است. کتیبه ها در مقیاس بزرگ برروی نمای برخی بناها نصب شده است.
اکران هفت هزار پرچم در سطح شهر از جمله فعالیت های مربوط به کمپین دهه ولایت است که دکتر علیزاده به آن اشاره کرد و ادامه داد: آذین بندی پارچه ای زیر پل صدر حد فاصل خیابان شریعتی و نورپردازی پل های شهدای ایلام، شهدای خوزستان، شهدای خراسان رضوی و شهدای سیستان و بلوچستان در اتوبان امام علی (ع) از جمله فعالیت های دیگر سازمان برای این دهه است. از دیگر پروژه های نورپردازی دهه ولایت می توان به نورپردازی بنای مسجد امام علی(ع)، مسجد المتقین و حسینیه گیلانی ها اشاره کرد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با توجه به اهمیت عید غدیر خم به عنوان یکی از اعیاد مهم مسلمین در شب عید، اجرای ویدیو مپینگ در میدان مشق عمارت قزاقخانه صورت می گیرد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه