با توجه به مشارکت مطلوب در طراحی نما و منظر شهری:

موسسه انتشارات سروش تقدیر شد

سازمان زیباسازی شهر تهران با اهدای لوح تقدیر از توجه انتشارات سروش (ترنجستان) در طراحی نما و منظر در خیابان انقلاب تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، هادی صادقی، معاون درآمد و تبلیغات سازمان با حضور در این انتشارات با اهدای لوح تقدیر از توجه این موسسه به نما و منظر شهری قدردانی کرد.

با توجه به انجام پروژه پیرایش و ساماندهی محور خیابان انقلاب حد فاصل جمالزاده تا خیابان ولی عصر(عج)، این موسسه به خاطر طراحی منحصر به فرد و متناسب با سیما و منظر این خیابان مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

سازمان زیباسازی شهر تهران که با اجرای چند پروژه هم هنگام پیرایش و آرام سازی، می کوشد تا آلودگی های بصری شهری را کاهش دهد در بررسی های خود در پهنه خیابان انقلاب به انتشارات سروش که با رعایت موازین حقوقی شهروندان از منظر نمای شهری توجه کرده است با تنظیم لوحی تقدیر کرد.

 

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1391 مباحث کتاب: در این کتاب سعی شده تا به معرفی چشم انداز، سیاست و اقدامات شهرهای…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه