همایش بررسی نقش دانشجویان هنر و معماری در ارتقاء سیما و منظر شهر تهران برگزار شد

دبیرخانه دانشجویی سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری کارگروه های هنرهای تجسمی، گرافیک و نقاشی، مجمه سازی و معماری همایش بررسی نقش دانشجویان هنر و معماری در ارتقاء سیما ومنظر شهر تهران را در آمفی تاتر دانشکده هنر ومعماری علم وفرهنگ در تاریخ29/2/92 برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، در این همایش راهکارها و مدلهای مشارکت دانشجویی در رشته ها وگرایش های مرتبط با مسئولیت ها و ماموریت های سازمان زیباسازی با حضور دانشجویان دانشگاه هنر و معماری ، معاون فرهنگی دانشگاه و نمایندگان سازمان زیباسازی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مقرر شد کارگروه های تخصصی دانشجویان رشته های مرتبط با وظایف زیباسازی تشکیل شوند و پیشنهادات و طرح های هر کارگروه به تفکیک رشته های تحصیلی دسته بندی شده و برای ارائه به سازمان زیباسازی به دفتر مدیرعامل ارسال شود.

همزمان با این همایش یک روزه نمایشگاه آثار تجسمی گروهی دانشجویان به مدت یک هفته در گالری دانشگاه هنر ومعماری علم و فرهنگ برگزار می شود.

 

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه