مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران:

بیش از 100 سازه به اکران بنرهای اطلاع رسانی راهپیمایی اختصاص یافته است

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، از اختصاص بیش از 100 سازه برای اکران بنرهای اطلاع رسانی درباره راهپیمایی اعتراضی مردم تهران به آشوبگران هفته گذشته، خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از اکران گسترده بنرهای در راهپیمایی اعتراضی مردم به آشوبگران در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: با توجه به اتفاقاتی که در هفته اخیر در کشور رخ داد، مردم توانمند ایران بار دیگر در مراسمی حضور خواهند یافت تا این عمل آشوبگران را محکوم کنند و به کشورهای مداخله گر هوشمندی ملت ایران را یادآوری کنند.

او افزود: ما در این راهپیمایی حضور خواهیم یافت تا علاوه بر بیعت با آرمان‌های رهبری و امام راحل بگوییم که هنوز به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستیم و اقتدار و امنیت در جمهوری اسلامی ایران پابرجاست.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تاکید کرد: بر همین مبنا دوشنبه ساعت 14 و 30 دقیقه مراسم راهپیمایی از میدان انقلاب شروع و در 4 مسیر مواصلاتی اجرا می‌شود.

ضرغامی درباره اطلاع رسانی در سطح شهر، بیان کرد: از آنجایی که اطلاع رسانی به مردم، یکی از وظایف ماست، ما در اقصی نقاط شهر تهران و در خیابان‌های مختلفی از جمله میدان انقلاب که نقطه آغاز راهپیمایی خواهد بود، بنرهای اطلاع رسانی را نصب کردیم.

او ادامه داد: امیدواریم که مردم با حضور خود بتوانند آنگونه که شایسته است از آرمان‌های انقلاب دفاع کنند و شکرگزار خداوند برای دفع دوباره مکر دشمنان باشند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران افزود: قریب به 100 سازه در تهران، به اکران بنرهای این رویداد اختصاص یافته است ضمن اینکه به صورت گسترده نیز در سراسر شهر تهران و مسیرهای راهپیمایی نیز اطلاع رسانی انجام شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش 1 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1387-88 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:70.000…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه