مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

اطلاعات سرویس بهداشتی های عمومی روی اپلیکیشن نقشه تهران قرار گرفت

دکتر برزین ضرغامی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت روز جهانی سرویس های بهداشتی (28 آبان) سازمان زیباسازی شهر تهران با هدف خدمت رسانی به عموم شهروندان و بهره گیری از فناوری های نوین، اطلاعات سرویس های بهداشتی عمومی شهرداری تهران را با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران روی نقشه تهران به آدرس map.tehran.ir و همچنین اپلیکیشن نقشه تهران (رایا) منتشرکرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شهر تهران، وی با اشاره به استفاده روزافزون شهروندان تهرانی از اپلیکیشن های تلفن همراه، ادامه داد: ایجاد بخش سرویس های بهداشتی در نقشه شهر تهران برای دسترسی سریع افرادی که در خارج از محل اقامتی خود به این خدمات نیاز دارند از اولویت بالایی برخوردار است. چراکه با استفاده از این لایه، امکان مشارکت شهروندان در نگهداری مناسب این عنصر برای مناطق شهرداری تهران نیز میسر می‌شود.
ضرغامی افزود: با توجه به نیازسنجی های انجام شده، هم اکنون اطلاعات کلی تعداد چشمه های معمولی و مخصوص توانیابان به تفکیک جنسیت، مکان قرارگیری، موقعیت، امکانات و مناسب بودن سرویس برای مادر و کودک دردسترس شهروندان قرار گرفته است.
به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، امکان جستجوی مکانی بر اساس موقعیت فعلی کاربر و مسیریابی به سرویس بهداشتی به همراه راهنمای صوتی از قابلیت های ارائه شده در این سرویس هستند.

      

 

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • به کوشش: محمدحسن حامدی سال چاپ: ۱۳91 هنر مجسمه سازی در ایران اوج و حضیض های بیشماری را شاهد بوده است، چه به عقیده بسیاری از صاحب نظران، همین اوج و حضیض های تاریخی این…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه