جوابیه

 پیرو مطلب مندرج در روزنامه جمهوری اسلامی به تاریخ 12 خرداد ماه 98 با موضوع « تبلیغات غیراخلاقی در بیلبوردهای شهری» جوابیه ذیل از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران برای تنویر افکار عمومی به روزنامه جمهوری اسلامی ارسال شده است:

1-تصاویری که از مطالب غیر اخلاقی در آن روزنامه وزین چاپ شده است جعلی، فتوشاپی و دستکاری شدن آنها کاملا مشهود و واضح است و در این دوره مدیریت شهری به هیچ وجه چنین تبلیغاتی در سطح شهر تهران اکران نشده است.

2-روزنامه جمهوری اسلامی با سال ها تجربه از قدیمی ترین روزنامه های کشور است لذا انتظار نمی رفت که بدون ذکر مصداق و حتی کوچکترین نشانی از محل نصب این بیلبوردها اقدام به انتشار مطالبی کند که در صحت و سقم آن ابهام و سوال بسیار وجود دارد. بهتر این بود که این روزنامه با ارائه نشانی محل نصب این بیلبوردها گزارش خود را با دلایل و مدارک کافی متقن می نمود.

3-از سوی دیگر انتظار می رود قبل از انتشار چنین گزارشی و به منظور آگاهی از صحت و سقم وجود چنین تابلوهایی با مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران تماس حاصل می کردند که متاسفانه چنین اقدامی صورت نگرفته است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط دانش شهرسازی و مفهوم زندگی شبانه شهری، موضوع جدیدی را در شهرها شکل میدهد که از آن به عنوان «منظر شبانه شهری» یاد میشود. مفهومی نسبتاً جدید که چند سالی است در طراحی، مدیریت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه