شهربانو امانی:

شورای شهر از پروژه های اجرا شده سازمان زیباسازی شهر تهران حمایت می کند/ پروژه های سازمان زیباسازی در جلب رضایت مردم تاثیرگذار بوده است

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پروژه هایی که از سوی سازمان زیباسازی انجام شده بسیار در جلب رضایت مردم تاثیرگذار بوده است به همین منظور شورای شهر نیز از این پروژه ها حمایت خواهد کرد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ شهربانو امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در جریان بازدید از پروژه های ورکشاپ دیوارنگاری جداره مترو خزانه واقع در منطقه 16، سر درب باغ ملی، خانه تاریخی اتحادیه (موزه مشاهیر) و همچنین محوطه میدان مشق و تئاتر نصر گفت: هر کاری که از سوی سازمان های مختلف برای حمایت از مردم انجام شود می تواند رضایت شورای شهر را در بر داشته باشد و بدون شک شورا از این برنامه ها استقبال خواهد کرد.
او افزود: هر وقت در پروژه ای حضور مردم احساس شود این پروژه ها بسیار سازنده است. وقتی در خصوص پروژه دیوارنگاری جداره مترو خزانه بخارایی با مردم گفت و گو کردم، متوجه شدم که هرگاه سازمانی قبل از شروع برنامه ای از مردم نظر بخواهد آن پروژه بسیار موفق خواهد شد.
رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه در کشور ما تنوع فکری بسیار زیاد است، یادآور شد: مردم همیشه از فضاهای به وجود آمده جدید احساس خوشنودی دارند به همین منظور در نگهداری و زیبایی آن نقش خواهند داشت.
امانی با تاکید بر اینکه سازمان زیباسازی به دنبال برقراری ارتباط بین مردم و بافت های تاریخی شهر تهران است، گفت: سالهاست که سازمان های مردم نهاد و سمن ها، فعالان محیط زیست در مکان های تاریخی فعالیت های بسیاری انجام می دهند به همین منظور معتقدم مردم ما باید نسبت به شهر خود کمی متعصب باشند.
او ادامه داد: زمانی که از یک مکان تاریخی بازدید می کنیم باید در حفظ و نگهداری آن مکان به سازمان های متولی کمک کرده و این فرهنگ را در کشور نهادینه کنیم.
به گفته امانی زمانی که مردم متوجه تاثیرگذاری خود در بخش های مختلف باشند، در مشارکت های مردمی گام هایی خوبی بر می دارند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه