افشین حبیب زاده عضو شورای اسلامی شهر:

توزیع عادلانه امکانات در محله های شهر تهران/ زیباسازی به دنبال تغییرات جدید در پایتخت

رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران، گفت: اگرچه تاکنون نسبت به تغییر محله های شهر تهران غفلت های صورت گرفته اما سازمان زیباسازی با یک نگاه تازه به محله ها وارد شده و تغییرات خوبی را در شهر ایجاد کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ افشین حبیب زاده معاون نظارت شورای شهر تهران، در جریان بازدید از پروژه های ورکشاپ دیوارنگاری جداره مترو خزانه واقع در منطقه 16، سر درب باغ ملی، خانه تاریخی اتحادیه (موزه مشاهیر) و همچنین محوطه میدان مشق و تئاتر نصر گفت: در بازدید از اماکن مختلف بافت تاریخی و دیگر پروژه هایی که توسط سازمان زیباسازی شهر تهران انجام شده متوجه شدم که اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته هرچند که ما زمانی می توانیم شاهد وضعیت بهتری باشیم که این فعالیت ها تداوم داشته باشد.
او با بیان اینکه در شهر تهران باید کارهای زیادی صورت گیرد، افزود: معتقدم ما در مقاطع مختلف کارهایی را شروع و بعد از مدتی آن را رها و یا به صورت نیمه تمام می گذاریم در حالی که باید کار را به صورت کامل انجام دهیم. بدون تردید سازمان زیباسازی با نگاه جدیدی به عرصه کارها وارد شده و با یک دید مشخصی از بافت های تاریخی و اماکنی از این دست توجه می کند.
رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران، ادامه داد: توجه بیشتر به بخش های آسیب پذیر شهر تهران می تواند باعث توزیع شرایط بهتر و همچنین نگاه تازه در سراسر شهر شود. اگر این اتفاق رخ دهد شهروندان می توانند به خوبی از این وضعیت بهره مند شوند.
حبیب زاده با تاکید بر ادامه فعالیت های سازمان زیباسازی بر اساس نگاه جدید افزود: با این روند ما در طی سه سال آینده می توانیم چهره شهر تهران را دگرگون شده ببینیم، تصریح کرد: معتقدم در همه حوزه های مختلفی که مرتبط با شهرداری تهران است کمتر به مشارکت و خواسته مردم توجه شده و شهروندان نتوانستند در مورد محله خود تصمیم بگیرند. بدون شک برای تغییر در شهر تهران همه بخش ها باید به این موضوع مهم توجه کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه